https://osimtg.ba/wp-content/uploads/2025/10/oprostaj_nas.jpg

U šumarskoj kući u Grlima djelatnici Osnovne škole Ivana Mažuranića iz Tomislavgrada priredili su oproštajno druženje za svoju dugogodišnju ravnateljicu, gospođu Milicu Skočibušić. Tijekom 16 godina vođenja najveće osnovne škole u Hercegbosanskoj županiji – koju pohađa gotovo tisuću učenika – gospođa Skočibušić ostavila je neizbrisiv trag, a kolege su joj zahvalili u toplom i vedrom...